Komunikat Kanclerza PK w sprawie szczepień przeciwko COVID-19

12-04-2021

KOMUNIKAT NR 5
Kanclerza Politechniki Krakowskiej
z dnia 8 kwietnia 2021 r.
znak DA3.022.5.2021

w sprawie ankiety dotyczącej szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników, studentów i doktorantów

1. W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną i potrzebą wprowadzenia szybkiego dostępu do szczepień przeciwko COVID-19, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) wyszła z inicjatywą przeprowadzenia ankiety umożliwiającej przyspieszenie i usprawnienie procesu szczepień. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety w terminie do dnia 16 kwietnia 2021 r. znajdującej się odpowiednio dla:
1) pracowników – system Wirtualne kadry,
2) studentów i doktorantów – system Wirtualny dziekanat.
2. Ankieta nie jest rejestracją na szczepienia, skierowana jest do pracowników, studentów, doktorantów, którzy wyrażają chęć zaszczepienia w miejscu wyznaczonym przez władze uczelni.
3. Celem ankiety jest uzyskanie informacji o zainteresowaniu szczepieniami przeciwko COVID-19 w miejscu wyznaczonym przez władze uczelni, co w efekcie może skutkować otwarciem punktu szczepień dla pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

Kanclerz
mgr inż. Leszek Bednarz